Okna Drzwi Dachy

91 307 01 19

 

792 503 577

Oferowane usługi

Konserwacja uszczelek

Konserwacja okna jest bardzo ważna. Co jakiś czas kontrola jest nieżbędna. Należy sprawdzić funkcjonalność okien ( okna plastikowe szczecin ) często zaczynają pękać. Warto wtedy zadzwonić po nas. Odnowimy uszczelki oraz odpowiedzio nasmarujemy i sprawimy że będą elastyczne i funkcjonalne.


Wymiana okuć okiennych i drzwiowych

Okucia są ważne w oknie. Bez nich nie moglibyśmy dopasować otwierania okna na przeróżne sposoby. Kiedy okno zaczyna się żle otwierać należy się tym szybko zainetresować dla bezpieczeństwa.


Sprzedaż i montaż okien

Firma Martex oferuje sprzedaż okien PCV a także aluminium. Świadczymy także usługi z zakresu montażu okien. Okna są bezpieczne, funkcjonalne. Zapewniamy Państwu nasze wieloletnie doświadczenie oraz atrakcyjne ceny. Nasi specjaliści doradzą Państwu okna, które spełnią Państwa wszelkie potrzeby.


Sprzedaż i montaż wszystkich typów rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne w życiu codziennym są bardzo przydatne. Chronią nas przed mrozami, światłem słonecznym a także chronią dom czy biuro przed włamywaczami. Zajmujemy się sprzedaża jak i montażem rolet zewnętrznych różnych typów. Rolety zewnętrzne są praktyczne oraz wytrzymałe.

Wymiana uszczelek

Uszczelki w oknie są niezwykle narażone na uszkodzenia zwłaszcza zimą. Uszkodzone uszczelki należy wymienić na nowe. Dopasujemy uszczelkę do okna tak by ciepło zawsze było w mieszkaniu.


Wymiana klamek

Gdy czują Państwo, że klamka cieżko chodzi najlepiej się z tym zgłosić do serwisu. Odpowiednio dobierzemy klamkę i sprawimy, że będzie chodzić bez żadnych problemów.


Montaż nawietrzaków

Nawietrznik powienien być umieszczony na górze okna. Dzięki temu ciepłe i zimne powietrze miesza się i w pomieszczeniu nie jest za zinmo. Nawietrznik nie przeszkadza w otwieraniu okna.


Naprawa rolet zewnętrznych i monobloków

Rolety stanowią skuteczną ochronnę mieszkania czy domu nacodzień. Także chronią mieszkanie przed nadmiernym wyziębieniem. Gdy jest nagły przypadek jesteśmy w stanie przyjechać do Państwa w szybkim czasie.


Sprzedaż i montaż drzwi zewnętrznych, wewnętrznych i innych

Zajmujemy się sprzedażą drzwi zewnętrznych, wewnętrznych oraz drzwi technicznych. Posiadamy drzwi o różnym kształcie oraz kolorze. Drzwi są solidne, bezpieczne a także ładne. Nasi specjalości pomogą Państwu w wyborze odpowiednich drzwi. Firma zajmuje się także montażem drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych. Montujemy także drzwi techniczne!


Wykonujemy elewacje i zajmuejmy się docieplaniem budynków

Realizujemy od podstaw docieplenia i elewacje. Wycena i oględziny gratis. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wykonywania elewacji i docieplenia.