Okna Drzwi Dachy

91 307 01 19

 

792 503 577

Oferowane usługi

Konserwacja uszczelek

Konserwacja okna jest bardzo ważna. Co jakiś czas kontrola jest nieżbędna. Należy sprawdzić funkcjonalność okien czyli czy śruby są na swoim miejscu. Po jakimś czasie uszczelki stają się mniej elastyczne i często zaczynają pękać. Warto wtedy zadzwonić po nas. Odnowimy uszczelki oraz odpowiedzio nasmarujemy i sprawimy że będą elastyczne i funkcjonalne.


Wymiana okuć okiennych i drzwiowych

Okucia są ważne w oknie. Bez nich nie moglibyśmy dopasować otwierania okna na przeróżne sposoby. Kiedy okno zaczyna się żle otwierać należy się tym szybko zainetresować dla bezpieczeństwa.


Sprzedaż i montaż okien

Firma Martex oferuje sprzedaż okien PCV a także aluminium. Świadczymy także usługi z zakresu montażu okien. Okna są bezpieczne, funkcjonalne. Zapewniamy Państwu nasze wieloletnie doświadczenie oraz atrakcyjne ceny. Nasi specjaliści doradzą Państwu okna, które spełnią Państwa wszelkie potrzeby.


Sprzedaż i montaż wszystkich typów rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne w życiu codziennym są bardzo przydatne. Chronią nas przed mrozami, światłem słonecznym a także chronią dom czy biuro przed włamywaczami. Zajmujemy się sprzedaża jak i montażem rolet zewnętrznych różnych typów. Rolety zewnętrzne są praktyczne oraz wytrzymałe.

Wymiana uszczelek

Uszczelki w oknie są niezwykle narażone na uszkodzenia zwłaszcza zimą. Uszkodzone uszczelki należy wymienić na nowe. Dopasujemy uszczelkę do okna tak by ciepło zawsze było w mieszkaniu.


Wymiana klamek

Gdy czują Państwo, że klamka cieżko chodzi najlepiej się z tym zgłosić do serwisu. Odpowiednio dobierzemy klamkę i sprawimy, że będzie chodzić bez żadnych problemów.


Montaż nawietrzaków

Nawietrznik powienien być umieszczony na górze okna. Dzięki temu ciepłe i zimne powietrze miesza się i w pomieszczeniu nie jest za zinmo. Nawietrznik nie przeszkadza w otwieraniu okna.


Naprawa rolet zewnętrznych i monobloków

Rolety stanowią skuteczną ochronnę mieszkania czy domu nacodzień. Także chronią mieszkanie przed nadmiernym wyziębieniem. Gdy jest nagły przypadek jesteśmy w stanie przyjechać do Państwa w szybkim czasie.


Sprzedaż i montaż drzwi zewnętrznych, wewnętrznych i innych

Zajmujemy się sprzedażą drzwi zewnętrznych, wewnętrznych oraz drzwi technicznych. Posiadamy drzwi o różnym kształcie oraz kolorze. Drzwi są solidne, bezpieczne a także ładne. Nasi specjalości pomogą Państwu w wyborze odpowiednich drzwi. Firma zajmuje się także montażem drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych. Montujemy także drzwi techniczne!


Wykonujemy elewacje i zajmuejmy się docieplaniem budynków

Realizujemy od podstaw docieplenia i elewacje. Wycena i oględziny gratis. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wykonywania elewacji i docieplenia.